PRODEJCE A INVESTOR
PRODEJCE: H2 Reality+

Naše realitní společnost, prostřednictvím Martina, se dlouhodobě věnuje poradenství a prodeji jednotek z developerských projektů či nových individuálních projektů rodinných domů, kterým je nepochybně projekt DOMYVEVINORI.CZ.

V lokalitě Praha – Vinoř jsme se věnovali od roku 2010 jako externí partner prodeji I. etapy rodinných domů v lokalitě V Žabokřiku pro MSI a dále v navazující druhé etapě rodinných řadových domů pod názvem Bydlení Vinoř II., kdy tuto část projektu realizovala společnost Unistav a.s. .

O této lokalitě jsme dostali velmi dobrý přehled a disponujeme místními znalostmi nejen širších vztahů. Dá se říci, že dnes po 7 letech v lokalitě, jsme místní.

Nyní v rámci naší nabídky domů v této lokalitě pracujeme pro privátního developera, který v této lokalitě zrealizoval 7 rodinných domů a to od počátku roku 2014. Konkrétním odlišením od výstavby tradičních a známých developerů v lokalitě, je úrovně standardů, vybavení domů, technologií a reagováním na individuální požadavky, které budoucí klient nutně nemusí realizovat po převzetí domu u běžné výstavby konkurenčních developerů a projektů.

Garantem servisu je Martin Hušpauer, spolumajitel kanceláře a makléř projektu www.domyvevinori.cz.

Více o H2 Reality+ a týmu …..
http://www.h2-realityplus.cz
http://www.h2-realityplus.cz/nas-tym/

 

INVESTOR PROJEKTU

Michal Šmatolán a jeho společnost Fairview s.r.o., je zároveň vlastníkem pozemků i dodavatelem stavby. Svou vizi poskytnutí osobního přístupu a kvalitního vybavení v residenční výstavbě si přinesl ze svého působení na finančních a investičních trzích zejména v Irsku. Výstavba se opírá o již ověřené dodavatele. Společnost investuje vlastní kapitál do nákupu pozemků a za pomoci menších úvěrových prostředků zajištěných vlastním majetkem.
Společnost rozvíjí i další lokalitu a může nabídnut referenci v podobě domů typu F1 ve Staré Boleslavi.
V roce 2014 spojil Michal Šmatolán své působení v oblasti marketingu a realitního servisu se společností H2 Reality+ a Martinem.
Jak říká, je důležité mít nejlepší tým a pečovat o vztahy.
Vyznává přímé a férové jednání.

 

 

 

 

 

FINANCOVÁNÍ
FINANCOVÁNÍ PROJEKTU

Pozemky jsou financované kombinací vlastních zdrojů a v některých případech za pomoci úvěrových produktů u tradičních tuzemských bank.
Stavby jsou financované z vlastních prostředků investora, tedy nestavíme z prostředků klienta a k tomu máme nastaveno i klientské financování.

KLIENTSKÉ FINANCOVÁNÍ
 • stačí Vám rezervační depozit
 • 15 ža 20% vlastních zdrojů = dnes již běžný standard poměru vlastních zdrojů a hypotéky
 • úhrada zbývající části kupní ceny až po podpisu Kupní smlouvy a to jak z vlastních zdrojů nebo za pomoci čerpání hypotéčního úvěru dle běžných podmínek tuzemských hypotéčních bank ( informujte se na Hypotéku Plus+ …… )

HYPOTÉKA PLUS+
 • Garantovaná sazba
 • Odhad zdarma
 • Garantovaný odhad
 • Bez poplatku za sjednání HYPOTÉKY
 • Modelový příklad koupě domu K
 • Není třeba chodit do banky jednat, podepisovat, vše vyřídíte kde potřebujete Vy nebo ve Vinoři
 • Administrace všech dokumentů a termínů
 • Propojený systém na nákup nemovitosti, realitní a technické procesy a smluvní dokumenty (ušetříte za právníka a hypoporadce)
 • Znalost projektu a investora v bankách
OCHRANA FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ

Využíváme bezpečné advokátní úschovy formou účtů advokátních úschov u UniCredit Bank Czech Republic a.s.

 

NÁŠ TÝM
MARTIN HUŠPAUER
MAKLÉŘ
MARTIN PROCHÁZKA
HYPOPORADCE
Mgr. IGOR NIKOLOV
PRÁVNÍK
Mgr. JIŘÍ KULHÁNEK
PRÁVNÍK