Již jsme zrealizovali výstavbu a prodej řadových domů o dispozici 5+kk s užitnou plochou 170m2 v nově vzniklé obytné zóně rodinných domů ve Vinoři na Praze 9 v ulici Lipoltická. Nová adresa plynule navazuje na původní zástavbu vil a rodinných domů.

Majitelé těchto domů již převzali své nové domovy.

Řadové domy Ve Vinoři nabídly pozemek o rozloze necelých 300m2 s možností přikoupení zahrady na celkové výměry pozemků okolo 650m2. Domy jsou zděné, zateplené kontaktním zateplovacím systémem s tl. 140mm polystyrenu a v kombinaci se skladbou střechy, izolačních trojskel v oknech a tepelného čerpadla s 180l zásobníkem TUV (voda/vzduch) se jedná o energeticky úspornyé domy ve třídě B. Odhadované náklady na vytápění a ohřev TUV jsou 12,5tis. / ročně při 23C vnitřní teploty. Vytápění formou podlahové topení. Při výstavbě byl kladen důraz na použití kvalitních materiálů a na energetickou náročnost.

Pozemek oplocen pletivovým plotem, po pozemku byla rozprostřena ornice, proběhla základní výsadba izolační zeleně.

Dispozičně jsou domy členěny takto: v 1.NP najdete pokoj pro hosty, koupelnu s WC, komoru, šatnu se zádveřím, obývací pokoj a kuchyň. Garáž je propojena s domem. Z kuchyně a obývacího pokoje je vstup přes terasu na zahradu, kde bude dostatek místa pro pohyb Vašich dětí či posezení s přáteli. Ve 2.NP naleznete prostorné místnosti, dvě z nich mohou sloužit jako pokoje pro děti a pro rodiče je tu připravena prostorově velkorysá ložnice se šatnou. Samozřejmostí je koupelna a samostatné WC. Dům zdobí jeho prostorová pravidelnost a využitelná hodnota a velká okna zajistí.

DOMY VE VINOŘI
ŘADOVÉ DOMY TYP A
TECHNICKÉ ÚDAJE

Město: Praha 9 – Vinoř
Ulice: Lipoltická
Poloha objektu: Řadový krajní a řadový vnitřní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Užitná plocha: 170 m2
Plocha parcely: 292 a 277 m2
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Zastavěná plocha: 95 m2
Plocha teras: 20 m2
Rok výstavby: 03/2014
Rok kolaudace: 04/2015
K nastěhování: 15. 6. 2015
Telekomunikace: Internet bezdrátový v lokalitě
Ostatní rozvody: STA
Topení: Podlahové v kombinaci s tepelným čerpadlem Daikin
Elektřina: Ano
Voda: Městský rozvod
Kanalizace: Splašková, dešťová
Plynovod: Přípojka, plyn nezaveden do objektu
Komunikace: Finální zámkové dlažby v majetku a správě městské části Vinoř
Veřejné osvětlení: Ano

DISPOZICE

V 1.NP naleznete zádveří, pokoj pro hosty nebo pracovnu, koupelnu se záchodem a sprchovým koutem, technickou místnost a prostorný obývací pokoj s kuchyní a propojením na terasu do tvaru L vhodnou pro zastřešení markýzou nebo pergolou (není součástí dodávky). Ve 2.NP naleznete 3 pokoje pro děti (jeden možno použít pro pracovnu nebo velkou šatnu), velkou koupelnu a master-bedroom s vlastní koupelnou (sprchový kout) a šatnou.