Nabízíme výhradně k prodeji moderní funkcionalistický solitérní dům o dispozici 6+kk s užitnou plochou 180m2 v nově vzniklé obytné zóně rodinných domů ve Vinoři na Praze 9 v ulici Stojická. Nová adresa plynule navazuje na původní zástavbu vil a rodinných domů. Solitérní dům Ve Vinoři je nyní ve výstavbě, která byla zahájena na přelomu 03-04/2015 a jeho kolaudace je v plánu do 11/2015. Dům nabízí pozemek o rozloze 628m2 orientovaný zahradou na JihoVýchod. Dům je zděný z Porotherm Profi 300, zateplený kontaktním zatepl. systémem tl. 150mm polystyrenu a v kombinaci se skladbou střechy, izolačních trojskel v oknech a tepelného čerpadla s 240l zásobníkem TUV (čerpadlo Daikin vzduch/vzduch) se jedná o energeticky úsporný dům ve třídě B. Vytápění formou podlahové topení v celém domě.

Solitérní dům Ve Vinoři nabídne v jeho základním provedení přípravu pro krb, přípravu pro EZS, rozvody internet a satelit sítě, okna s trojsklem Gealan S9000 s U 0,9 budou doplněny ve výstavbě venkovními dálkově ovládanými žaluziemi Z90 v provedení antracit a dům bude v některých částech fasády obložen kamenným obkladem v antracit provedení v kombinaci se silikon. bíle probarvenou fasádní omítkou. Pozemek bude oplocen plotem na podezdívce z šedé tvarovky s dřevěnou výplní, na pozemek bude vjezd a vstup přes branku a bránu s el pohonem v kovovém provedení. Mezi vnitřní prvky budou patřit velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, vnitřní dveře budou o výšce 2,10 v bezfalcovém provedení.

PRODÁNO

DOMY VE VINOŘI
SOLITÉRNÍ DŮM TYP B4/40
TECHNICKÉ ÚDAJE

Město: Praha 9 – Vinoř
Ulice: Stojická
Dispozice: 6+kk
Poloha objektu: Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Užitná plocha: 178 m2
Zastavěná plocha: 119 m2
Plocha parcely: 628 m2
Plocha zahrady: 509 m2
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Plocha teras: 20 m2
Rok výstavby: 2015
Energetická náročnost budovy: B 116 kWh/m2/rok
K nastěhování: 31.1.2016
Telekomunikace: Internet
Ostatní rozvody: Satelit, ostatní rozvody
Topení: Podlahové v kombinaci s tepelným čerpadlem Daikin
Doprava: Bus, vlak, výjezd na okruh směr MB nebo směr jižní spojka do 5 min. na okruhu nebo na Teplice (Dresden) do 10min
Elektřina: Ano
Voda: Dálkový rozvod
Kanalizace: Splašková, dešťová
Plynovod: Přípojka, plyn nezaveden do objektu
Komunikace: Finální zámkové dlažby v majetku a správě městské části Vinoř
Veřejné osvětlení: Ano

DISPOZICE

V 1.NP naleznete zádveří, pokoj pro hosty nebo pracovnu, koupelnu se záchodem a sprchovým koutem, technickou místnost a prostorný obývací pokoj s kuchyní a propojením na terasu do tvaru L vhodnou pro zastřešení markýzou nebo pergolou (není součástí dodávky). Ve 2.NP naleznete 3 pokoje pro děti (jeden možno použít pro pracovnu nebo velkou šatnu), velkou koupelnu a master-bedroom s vlastní koupelnou (sprchový kout) a šatnou.