DŮM vč. povrchů, vnitřního vybavení, teréních úprav a oplocení.

Zahájení výstavby 102017.

Předáno klientovi 092018.

Moderní funkcionalistický solitérní dům o dispozici 6+kk s užitnou plochou 178m2 v nově vzniklé obytné zóně rodinných domů ve Vinoři na Praze 9 v ulici Lipoltická. Dům nabízí pozemek o rozloze 762m2 orientovaný zahradou na JihoZápad. Dům je zděný z cihelných bloků Porotherm Profi 300, zateplený kontaktním zatepl. systémem tl. 150mm polystyrenu a v kombinaci se skladbou střechy, izolačních trojskel v oknech a tepelného čerpadla se zásobníkem TUV (s tepelným čerpadlem Panasonic AQUAREA  ALL IN ONE 9 kW ▪ S integrovaným zásobníkem 200 l ▪ S bivalentním zdrojem 3 kW vč. vnitřní ovl. jednotky s LCD displejem umístěné v OP) se jedná o energeticky úsporný dům ve třídě B. Vytápění formou podlahové topení v celém domě.

Dům Ve Vinoři nabídne v základním provedení stavební přípravu pro osazení krbu (s venkovním komínem), přípravu pro EZS, internet a satelit rozvody, STA a dále přípravu ve výstavbě pro venkovními dálkově ovládané žaluzie Z70. Okna s izolačním trojsklem Gealan S9000i, U=0,9. Dům bude v některých částech fasády obložen kamenným obkladem v antracit provedení v kombinaci se silikon. bíle probarvenou fasádní omítkou. Pozemek bude oplocen plotem na podezdívce z šedé tvarovky s dřevěnou výplní. Na pozemek vjezd a vstup přes branku a bránu s el. pohonem. Mezi vnitřní prvky budou patřit velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, vnitřní dveře v bezfalcovém provedení.

IS – elektro, vodovod, kanalizace dešťová i splašková, veřejné osvětlení, komunikace (plynová přípojka nevyužita díky tepel. čerpadlu). Využijte případně akční financování REMAX Hypotéka a neváhejte mne kontaktovat v případě individuálních přání v probíhající výstavbě.

PRODÁNO

DOMY VE VINOŘI
SOLITÉRNÍ DŮM TYP B4/32
TECHNICKÉ ÚDAJE

Město: Praha 9 – Vinoř
Ulice: Lipoltická
Dispozice: 6+kk
Poloha objektu: Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Užitná plocha: 178 m2
Zastavěná plocha: 119 m2
Plocha parcely: 722 m2
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Plocha teras: 20 m2
Rok výstavby: 2017
Energetická náročnost budovy: B 116 kWh/m2/rok
K nastěhování: 31.10. 2018
Telekomunikace: Internet
Ostatní rozvody: Satelit, ostatní rozvody
Topení: Podlahové v kombinaci s tepelným čerpadlem Panasonic
Doprava: Bus, vlak, výjezd na okruh směr MB nebo směr jižní spojka do 5 min. na okruhu nebo na Teplice (Dresden) do 10min
Elektřina: Ano
Voda: Dálkový rozvod
Kanalizace: Splašková, dešťová
Plynovod: Přípojka, plyn nezaveden do objektu
Komunikace: Finální zámkové dlažby v majetku a správě městské části Vinoř
Veřejné osvětlení: Ano

DISPOZICE

V 1.NP naleznete zádveří, pokoj pro hosty nebo pracovnu, koupelnu se záchodem a sprchovým koutem, technickou místnost a prostorný obývací pokoj s kuchyní a propojením na terasu do tvaru L vhodnou pro zastřešení markýzou nebo pergolou (není součástí dodávky). Ve 2.NP naleznete 3 pokoje pro děti (jeden možno použít pro pracovnu nebo velkou šatnu), koupelnu a master-bedroom s vlastní koupelnou (sprchový kout) a šatnou.