Moderní funkcionalistický solitérní dům o dispozici 6+kk s užitnou plochou 205 m2 v obytné zóně rodinných domů ve Vinoři na Praze 9 vznikne na nároží ulic Pravská a Lipoltická. Nová adresa plynule navazuje na původní zástavbu vil a rodinných domů. Výstavba domu zahájena v 08/2015 a jeho kolaudaci vč. dokončení plánujeme do 04/2016. Dům Ve Vinoři nabízí pozemek o rozloze 687m2 orientovaný zahradou na Jihozápad. Dům je zděný z Porotherm Profi 300, zateplený kontaktním zatepl. systémem tl. 150mm polystyrenu a v kombinaci se skladbou střechy, izolačních trojskel v oknech a tepelného čerpadla se 180l zásobníkem TUV (nízkoteplotní čerpadlo Daikin Altherma 8,3kW voda/vzduch) se jedná o energeticky úsporný dům ve třídě B. Vytápění formou podlahové topení v celém domě.

Dům Ve Vinoři nabídne v základním provedení přípravu pro krb, přípravu pro EZS, internet a satelit rozvody, STA a dále přípravu ve výstavbě pro venkovními dálkově ovládané žaluzie Z70. Okna s izolačním trojsklem Gealan S9000i, U=0,9. Dům bude v některých částech fasády obložen kamenným obkladem v antracit provedení v kombinaci se silikon. bíle probarvenou fasádní omítkou. Pozemek bude oplocen plotem na podezdívce z šedé tvarovky s dřevěnou výplní. Na pozemek vjezd a vstup přes branku a bránu s el. pohonem. Mezi vnitřní prvky budou patřit velkoformátové obklady a dlažby v koupelnách, vnitřní dveře v bezfalcovém provedení.

IS – elektro, vodovod, kanalizace dešťová i splašková, veřejné osvětlení, komunikace (plynová přípojka nevyužita díky tepel. čerpadlu). Využijte případně akční financování REMAX Hypotéka a neváhejte mne kontaktovat v případě individuálních přání v probíhající výstavbě.

PRODÁNO

DOMY VE VINOŘI
SOLITÉRNÍ DŮM TYP B5/30
TECHNICKÉ ÚDAJE

Město: Praha 9 – Vinoř
Ulice: nároží ulic Pravská a Lipoltická
Dispozice: 6+kk
Poloha objektu: Samostatný
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Užitná plocha: 205 m2
Zastavěná plocha: 132 m2
Plocha parcely: 687 m2
Plocha zahrady: 555 m2
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Plocha teras: 16 m2
Rok výstavby: 2015/2016
Energetická náročnost budovy: B – 117 kWh/m2/rok
K nastěhování: 30. 12. 2016
Telekomunikace: Internet
Ostatní rozvody: Satelit, ostatní rozvody
Topení: Podlahové v kombinaci s tepelným čerpadlem Daikin
Doprava: Bus, vlak, výjezd na okruh směr MB nebo směr jižní spojka do 5 min. na okruhu nebo na Teplice (Dresden) do 10min
Elektřina: Ano
Voda: Dálkový rozvod
Kanalizace: Splašková, dešťová
Plynovod: Přípojka, plyn nezaveden do objektu
Komunikace: Finální zámkové dlažby v majetku a správě městské části Vinoř
Veřejné osvětlení: Ano

DISPOZICE

Dům je zcela oplocen, na pozemek vstup přes branku a vjezd přes bránu s el. pojezdem. Plocha před domem a garáží je zpevněna betonouvou dlažbou a vedle garáže možno zajistit parkování pohodlně pro druhé auto (šířka 3m). Do domu vstupujete přes kryté závětří díky převislé hmotě domu nad vstupem. V 1.NP naleznete zádveří, halu, pokoj pro hosty nebo pracovnu, WC, technickou místnost propojenou na garáž a prostorný obývací pokoj s kuchyní a propojením na krytou terasu (pergola není součástí dodávky).

Ve 2.NP naleznete 3 pokoj/ložnice (jeden možno využít pro pracovnu), velkou společnou koupelnu s WC a master-bedroom s vlastní koupelnou (sprchový kout) a šatnou.